Nábytok a bývanie 2022

Zdielať:

Nitrianske výstavisko Agrokomplex netrpezlivo očakávalo uvoľnenie pandemických opatrení, aby znova nadviazalo na prerušenú niť výstav, ktoré tu majú dlhoročnú tradíciu. Tento rok sa obľúbený veľtrh Nábytok a bývanie spojil s rovnako obľúbenou záhradkárskou výstavou Gardenia. 

Čo ste mohli vidieť

V dňoch 27.4. až 1.5. zavítalo do nitrianskeho výstavného areálu viac ako 57 000 návštevníkov, ktorí sa popri nábytku a bytových doplnkoch mohli na voľnej vonkajšej ploche pokochať nádhernými farbami kvetov, okrasných rastlín a stromov, určených pre profesionálnych aj amatérskych záhradkárov.  Okrem toho sa vystavovalo aj záhradné vybavenie od hojdačiek, kresiel až po altánky či záhradné fontány.

Fórum dizajnu a Slovenské múzeum dizajnu pripravili v rámci sprievodného programu výstavu Sedenie 20. a 21.storočie, ktorá predstavila zbierku stoličiek a kresiel Slovenského múzea dizajnu (SMD) z minulého storočia a zároveň aj súčasné stoličky a kreslá od slovenských výrobcov a dizajnérov. 

Vystavoval aj Lamelland

Celkovo sa veľtrhu zúčastnilo 286 vystavovateľov. Náš výstavný stánok ste mohli nájsť už tradične v pavilóne M1. Potešil nás veľký záujem o vystavované produkty, zaujali najmä pergoly a ich tienenie.

nábytok a byvanie-stánok 

 

Veríme, že sa situácia bude vyvíjať priaznivo a o rok sa v Nitre na výstave stretneme znova.

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.