CONECO RACIOENERGIA 2022

Zdielať:

Po dvojročnej vynútenej prestávke, ktorú zapríčinila pandémia COVID-19, sa konečne otvorili aj brány bratislavskej Incheby, aby privítali návštevníkov na 41. medzinárodnom veľtrhu stavebníctva CONECO spojeného s 31. ročníkom veľtrhu energetickej efektívnosti Racioenergia.

Po dvoch rokoch opäť na výstave

Veľtrh sa uskutočnil pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby SR, hlavným partnerom bol Štátneho fondu rozvoja bývania. Takmer 200 vystavovateľov prezentovalo počas 4 dní marcových dní to najnovšie a najlepšie zo svojho portfólia. Naša spoločnosť nadviazala na predchádzajúce úspešné roky a pripravila pre návštevníkov veľtrhu svoju vlastnú vynovenú výstavnú expozíciu.

Čo návštevníkov zaujímalo najviac

Tradične najväčší záujem návštevníkov sa sústredil na vonkajšie tienenie. Vonkajšie žalúzie stále hrajú prím pri rozhodovaní, aké tienenie zvoliť. V tesnom závese za nimi sa držia pergoly, ktoré takisto patria k vyhľadávaným produktom stavebníkov.

stanok Coneco 2022

Ďakujeme všetkým návštevníkom výstavy za podporu, a veríme, že sa podarí úspešne oživiť tradíciu veľtrhov spred pandémie.

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.