CONECO RACIOENERGIA 2019

Zdielať:

Napriek tomu, že jar je obdobie, kedy majú firmy s našim zameraním najviac práce, nenechali sme si ani tento rok ujsť najväčší veľtrh stavbárov CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2019, ktorý sa konal 27. – 30.3. v priestoroch bratislavskej Incheby.

Aké sú trendy

Na výstave sa odprezentovalo takmer 450 vystavovateľov z 8 krajín. Zaujalo nás viacero expozícií, väčšina bola venovaná trendom zdravého bývania s inteligentnými technológiami, úspore energií, ale aj dizajnovým riešeniam pre exteriér a interiér.

Novinky v našom stánku

Lamelland na tomto ročníku predstavil novinku vo svojej ponuke – posuvné lamelové panely. O tento produkt zároveň prejavilo záujem najviac návštevníkov našej expozície. Zaujala ich najmä variabilita vyhotovenia s možnosťou použitia hliníkových aj drevených lamiel a tiež možnosť nastavenia polohy lamiel.

Pergoly sú stále v kurze

V centre záujmu návštevníkov sú už niekoľko rokov pergoly. Ako ideálny produkt pre zatienenie a ochranu terasy rodinného domu alebo balkóna patrili k najviac vyhľadávaným exponátom.

Nech sa páči, zopár záberov pre tých, ktorí sa veľtrhu nezúčastnili. Možno sa uvidíme o rok 🙂

Všetkým návštevníkom a obchodným partnerom ďakujeme za návštevu nášho stánku a tešíme sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.