CONECO RACIOENERGIA 2018

Zdielať:

Jar patrí stavbárom

Na CONECU, tento rok v dňoch 11.-14. apríla, sa už tradične prezentujú lídri v oblasti stavebných materiálov, výrobcovia, obchodné a realizačné spoločnosti, ktoré sú vo svojom odbore jednými z najlepších. Ani tento ročník nebol iný.

Čo stálo za to vidieť

Okrem stálych značiek zaujali noví vystavovatelia, ktorí vsadili na inovácie a moderné technológie, či už v oblasti úspor energií, ktorá je jednou z primárnych tém veľtrhu, alebo automatizácie a inteligentných a smart systémov, ktoré sa stávajú čím ďalej vyhľadávanejšími.

Počas výstavy prebehli viaceré odborné prednášky a diskusie, vedené renomovanými kapacitami v odbore, zamerané na efektívne využívanie energie, bezpečnosť pri práci a ďalšie témy súvisiace so stavebníctvom.

Udeľovali sa aj ocenenia

Udelené boli viaceré ocenenia vystavovateľom, exponátom a expozíciám. Ocenenia Zlatá plaketa Coneco a Zlatá plaketa Racioenergia sú spoločne s čestnými uznaniami udeľované exponátom, ktoré sú výnimočné v niektorom z kritérií hodnotených odbornými porotcami (dizajn, kvalita, vyhotovenie, vlastnosti a pod.), ocenenie Zlatý Leonardo je udeľované vystavovateľom a realizátorom za expozície vynikajúce krativitou, kvalitou a celkovým stvárnením.

Veľtrh tradične navštívilo veľa návštevníkov, ktorí určite neodchádzali sklamaní.

Naša výstavná expozícia

Tento rok sme stavili na bielo-modrú kombináciu farieb a jednoduché čisté línie.

Občerstvenie v štýle “SLOVAK PRODUCT”. Je fakt, že moravské koláčiky do tohto konceptu trocha nezapadajú, ale nikto z  návštevníkov sa nesťažoval 🙂

O tom, že značka Lamelland sa dostala do povedomia zákazníkov a obchodných aj montážnych firiem, nás presvedčilo množstvo návštrevníkov, ktorí nás počas výstavy navštívili.

Príjemné prekvapenie pre nás čakalo v podobe ocenenia Zlatý Leonardo, udeleného fi Lamelland generálnym riaditeľom Incheby a odbornou komisiou  za najkreatívnejšiu expozíciu.

Tešíme sa na stretnutie zasa o rok.

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.