3 situácie, v ktorých oceníte vo svojej domácnosti japonské posuvné zásteny

Zdielať:

Tento nezvyčajný tieniaci prvok pochádza z ďalekého východu a postupne sa stáva čoraz populárnejší aj v našich končinách vďaka minimalistickému a elegantnému dizajnu. Pôvodná podoba japonských posuvných zásten pozostávala z drevenej alebo bambusovej konštrukcie s výplňou zo špeciálneho papiera. Moderná verzia týchto zásten využíva na konštrukcie hliník v rozmanitých povrchových úpravách a posuvné panely sú vyrábané z odolných látok.

Prečo by ste mali dať japonským posuvným zástenám šancu? Nie v každom priestore sa hodia staré známe tieniace prvky, ako sú vnútorné žalúzie alebo látkové rolety. Okrem toho sú japonské posuvné zásteny neokukaný, originálny prvok. Navyše ich funkciou nie je len tienenie. Toto sú tri situácie, kedy sa vám vyslovene hodia do domácnosti.

Potrebujete urobiť z jednej miestnosti dve

Pôvodnou funkciou japonských posuvných zásten bolo práve predelenie miestnosti na dve časti. Pohyblivú priečku ste si ľahko presunuli tam, kam sa vám najviac hodila. Dnes môžete konštrukciu japonskej posuvnej zásteny ľahko namontovať tam, kde ju potrebujete. Bez veľkých stavebných zásahov, rýchlo a jednoducho. A ak sa vám takéto riešenie zunuje, jednoducho ju premiestnite inam. Je ideálna aj na oddelenie kuchynskej časti od obývačkovej, alebo na oddelenie detskej izby u školákov.

Chcete mať priestranný a otvorený šatník

Otvorené šatníky sú čoraz väčší hit. Je vaša spálňa dostatočne veľká na takýto šatník, no nechce sa vám kvôli tomu murovať novú priečku? Alebo nie ste celkom naklonení myšlienke, že vaše oblečenie je na očiach cez sklenú zástenu? Potom môžete túto dilemu vyriešiť práve nepriehľadnou japonskou posuvnou zástenou. V Lamellande vám ju vyrobíme na mieru a s takým počtom posuvných panelov, aké potrebujete, aby ste sa do šatníka vedeli dostať a šikovne ho uzatvoriť.

Nemôžete mať klasické závesy a záclony

Otázka, ako zatieniť svoje okná trápi každého majiteľa domáceho maznáčika, pretože pri tých sú závesy alebo záclony nepohodlným riešením. Zvieratká ich rýchlo zničia a už nevyzerajú tak lákavo. Japonské posuvné zásteny sú nielen efektívnym tieniacim prvkom, ale aj veľmi pekným a odolným dizajnovým kúskom. Môžete si vybrať farebnú kombináciu, ktorá sa hodí do vášho interiéru a vďaka trvácnym materiálom sa vám len tak nezničia. Látku, ktorá sa nachádza v paneloch, stačí raz za čas vybrať a oprať.

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.