Prezentačné dni A-sice

Zdielať:

Spoločnosť A-sice už niekoľko rokov pravidelne organizuje vo viacerých mestách Slovenska odborné stretnutia architektov, projektantov a zástupcov realizačných firiem pod názvom Prezentačné dni, ktoré sa tešia medzi odbornou verejnosťou veľkej popularite.

diskusia k prednaskam asice lamelland prezentacia

O novinky je veľký záujem

Cieľom Prezentačných dní je oboznámiť odbornú verejnosť  s novými výrobkami, materiálami, technológiami a ostatnými novinkami na stavebnom trhu. Počas Prezentačných dní sa formou odborných seminárov predstaví ročne viac ako 160 výrobných a obchodných spoločnosti, ktoré odprezentujú novinky a zaujímavosti zo svojej ponuky.

Tematika tohtoročných júnových Prezentačných dní bola zameraná na dizajn v interiéri a exteriéri. Formou prednášky na tému Pergoly a tieniace systémy pergol sa v mestách Poprad, Žilina a Bratislava zúčastnila aj naša spoločnosť.

prednasky asice v bratislave

prezentacia asice lamelland prednaska pre odbornu verejnost

Sme pripravení na budúcu spoluprácu

Po prednáškach a seminároch bol vytvorený priestor na individuálne otázky, ktorý zúčastnení hostia naplno využili a potvrdili svoj záujem o problematiku tienenia v exteriéri.

Teší nás záujem zúčastnených hostí a veríme, že poznatky a kontakty získané počas Prezentačných dní sa pretavia do úspešných spoločných projektov a realizácií.

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.