Našu markízu si pochvaľuje aj hudobník Marián Čekovský

Zdielať:

Čeky, ako znie prezývka interpreta a speváka Mariána Čekovského, je na slovenskom hudobnom poli dobre známy. Preto je nám cťou, že sa rozhodol vložiť dôveru do rúk práve nám v Lamelland-e a nechal si u nás vyrobiť markízu, ktorá mu umožní využívať terasu čo najčastejšie.

Záhrada Mariána Čekovského je oázou pohody a hudby. Na svoj pozemok s rodinným domom neďaleko Košíc si najmä počas leta rád pozýva hostí z hudobnej sféry, s ktorými organizuje “jam sessions” – malé koncertíky s improvizáciou. Pre pohodlné hranie na terase mu chýbalo už len jediné, a to kvalitná ochrana pred slnečnými lúčmi či naopak dažďovými kvapkami. Na to sú markízy od Lamelland ideálne – vďaka dlhoročnej praxi v odbore vám dokážeme vyrobiť kvalitný výrobok s úžasným dizajnom, ale hlavne skvelými funkciami. V tomto prípade ide o kazetovú markízu Vega s automatickým pohonom, ktorá sa jediným stlačením na diaľkovom ovládaní v priebehu dvoch minút vysunie a urobí príjemné zátišie. Vďaka vysokokvalitnej látke s odolnou povrchovou úpravou vrátane UV ochrany vytvorí pevnú bariéru pred slnkom. Pre umelca, ktorý chce svoju terasu naplno využívať za každého počasia, je to takpovediac “must-have”!

Markíza od Lamelland je navyše tak elegantná, že aj samotný Čeky si ju pomýlil s pergolou. Jeho hodnotenie je však vysoko pozitívne: “Je úžasná, je veľká, fyzikálne zákony sa jej vôbec netýkajú a hlavne: presne minútu dvadsať trvá, kým sa otvorí, a ja vám môžem povedať, že je to kvalitná práca. Takže díky, Lamelland!”

Nová markíza má po tomto lete za sebou mnoho skúšok a obstála na výbornú. Jednou z nich bol aj nedávny koncert, na ktorom Marián Čekovský hostil hudobníkov vrátane fenomenálneho gitaristu Henryho Tótha, s ktorým si zahrali okrem iného aj známe hity od Beatles. Stream z ich koncertu, v ktorom hrá svoju rolu i nová markíza, si môžete pozrieť vo videu na Youtube. A nám ostáva vysloviť úprimné poďakovanie a veríme, že naša markíza bude Čekymu verne slúžiť ďalšie desiatky rokov!

Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.