Automatizácia domácnosti od Somfy

Nastavte sa na úplne novú úroveň bývania. Automatizácia od Somfy vám ušetrí čas aj peniaze.

Svoju domácnosť môžete mať teraz pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. Vždy máte prehľad o tom, čo sa doma deje a môžete sa bez obáv venovať koníčkom a aktivitám, ktoré vám robia radosť.

Ako môže vyzerať produkt Automatizácia domácnosti od Somfy u vás doma

Podrobný popis produktu

Riešenia od Somfy

Spoločnosť Somfy je už viac ako 45 rokov najväčším výrobcom a zároveň leadrom na trhu v segmente riadiacich pohonov pre garážové brány, vjazdové brány, žalúzie, rolety, markízy a interiérové tienenie.

Všetky produkty sú starostlivo odskúšané, otestované a navrhnuté tak, aby poskytovali užívateľovi maximálny komfort a zároveň boli jednoducho ovládateľné. Naviac sú kompatibilné navzájom a tiež s celou radou ďalších smart systémov. Pridajte sa aj vy k 270 miliónom zákazníkov, ktorý používajú riešenia od Somfy.

Čo všetko môžete ovládať

Možno vás to prekvapí, ale takmer všetko. Systém pracuje s bezdrôtovou technológiou io-homecontrol, vďaka čomu môžete stále rozširovať okruh pripojených zariadení. Naviac zariadenia môžete pridávať postupne, stačí vám pripojenie na internet. Časom takto môžete ovládať napr. vjazdovú bránu, garážovú bránu, osvetlenie, vonkajšie a vnútorné tienenie, ale aj kúrenie, termostat a pod.

Somfy_domcek

Komfort na dosah

S automatizáciou môžete začať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Postupne môžete centralizovať a prepájať jednotlivé zariadenia tak, aby bolo ovládanie domácnosti čo najjednoduchšie a vyžadovalo čo najmenej námahy. Prvým krokom by mala byť diagnostika a analýza vašich potrieb. Z nich vzíde návrh riešenia. Po jeho schválení stačí nájsť spoľahlivého dodávateľa, ktorý vaše predstavy uvedie do prevádzky.

Obráťte sa na Somfy EXPERTA

Somfy EXPERT je špeciálne vyškolený odborník (spoločnosť), ktorý sa špecializuje na “Home motion by Somfy“, teda na komplexné riešenia automatického ovládania domácnosti od Somfy. Jeho úlohou je prepojiť jednotky domového zariadenia tak, aby ich ovládanie bolo centralizované a čo najjednoduchšie.

Len u odborníkov máte istotu, že navrhované riešenie spĺňa všetky vaše požiadavky. Certifikovaný partner pozná technológie a produkty Somfy a odporučí zákazníkovi tie, ktoré najviac vyhovujú jeho individuálnym potrebám a rozpočtu. V Lamelland-e sa venujeme automatizácii už viac ako 10 rokov. Za ten čas sme nainštalovali pre svojich zákazníkov stovky produktov Somfy a pomohli automatizovať desiatky domácností a firiem.

Somfy_expert

Čo ponúkame našim zákazníkom

  • návrh riešenia automatizácie
  • odborné poradenstvo pri výbere vhodného produktu
  • bezpečnú inštaláciu
  • podrobné vysvetlenie funkcionalít zariadenia
  • prepojenie a centralizovanie ovládania jednotlivých prvkov
  • pripojenie a konfiguráciu nového zariadenia
  • dodávku náhradných dielov
  • údržbu a pozáručný servis

TaHoma® switch

TaHoma® switch vám dopraje nielen pohodlie, ale aj bezpečie. Či už máte byt alebo dom, tak TaHoma® switch zvládne obslúžiť všetky vaše zariadenia. TaHoma® switch komunikuje cez Wi-Fi (nie sú potrebné žiadne dátové káble).

tahoma switch

Jednoduché ovládanie

Vďaka intuitívnemu rozhraniu si dokážete jednoducho nastaviť vlastné scenáre. Vytvorte si scenáre napríklad pre odchod z domu, pre večeru, grilovanie na záhrade alebo na dobré ráno.

Systém umožňuje aj riadenie vykurovania a úsporu tepla. Nastavte si scenáre tak, aby sa rolety pri slnečnej aktivite v zime otvorili a interiér bol vyhrievaný zvonku. V rovnakú chvíľu sa vypne kúrenie. Pri nepriaznivom počasí a poklese teploty sa rolety zatiahnu a zabránia tak úniku tepla. Kúrenie sa znovu zapne.

A čo je najlepšie? Aplikáciu môžete mať v smartphone alebo tablete, ďalšou možnosťou je spustiť scenár pomocou inteligentných hodiniek alebo hlasového asistenta.

Aplikacia somfy

Vyberte si vlastný spôsob ovládania

K ovládaniu najrôznejších zariadení môžete používať diaľkové alebo nástenné ovládače. K upevneniu ovládačov od Somfy nemusíte sekať do steny. Naviac vďaka svojmu elegantnému vzhľadu dokonalo padnú do každej domácnosti.

Ovládač Somfy

 

Vypracovanie cenovej ponuky

pre produkt Automatizácia domácnosti od Somfy

Krátky popis
Podrobnosti
Cenová ponuka
Farebný odtieň
Zastúpenie

1 / 3

Dodatočné špecifikácie

Rozmery, spôsob ovládania a iné vybrané vlastnosti ovplyvňujú výslednú cenu, preto sa pokúste byť čo najpresnejší.

2 / 3

Zvoľte farebný odtieň produktu

Farebný odtieň a štruktúra môže spôsobiť rozdiel v cene aj 30%, preto pre čo najpresnejšiu ponuku zvoľte farbu, o ktorú máte záujem.

Farebný odtieň zvolíte kliknutím na daný obrázok. Tento odtieň bude zohľadnený pri vypracovaní cenovej ponuky.

3 / 3

Vyberte si zastúpenie vo vašom regióne.

Vypracovanie cenovej ponuky

pre produkt Automatizácia domácnosti od Somfy

Krátky popis
Podrobnosti
Cenová ponuka
Farebný odtieň
Zastúpenie

1 / 2

Základná špecifikácia

Rozmery, spôsob ovládania a iné vybrané vlastnosti ovplyvňujú výslednú cenu, preto sa pokúste byť čo najpresnejší.

Zvoľte farebný odtieň produktu

2 / 2

Vyberte si zastúpenie vo vašom regióne.

S čím vám môžeme poradiť ?


Rýchly kontakt

Potrebujete poradiť pri špecifikácii produktu, alebo si neviete s niečím rady? Napíšte nám správu, obratom Vás budeme kontaktovať.